Každý HOST je pro nás důležitý, proto nikoho neupřednostňujeme a budeme rádi, když si ke splnění svých potřeb a přání vyberete právě nás.

Vítání jsou u nás hosté, kteří přijeli jak na víkend či týden, tak na prázdninový, ozdravný, romantický nebo relaxační pobyt. Pobyt v klidu a soukromí u nás prožijí senioři, milovníci historie, vína a milovníci sportu. Ať už jde o pěší turistiku, cyklistiku, lyžování, rybaření atd. Jsme skvělou volbou rovněž pro každého na pracovní cestě, pro obchodní cestující, manažery i montéry.

Zkrátka, Penzion Na náměstí je ideálním místem pro všechny, kteří si chtějí užít klid a pohodu, nebo se jen potřebují dobře vyspat a nabrat nové síly.

Apartmán

Apartmán je dvoupokojový s kuchyňkou, nachází se v přízemí a lze v něm ubytovat celkem pět osob.

Ostatní pokoje

Dvou až čtyřlůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, umývadlo ) k dispozici je varná konvice, lednička, mikrovlnka, nádobí, dřez.

Dvůr a humno

V penzionu se nachází rozsáhlé venkovní prostory /i zastřešené/ s příjemným posezením.

Vinný sklípek

Součástí penzionu je také malebný vinný sklípek, který slouží k posezení a degustaci vín od místních vinařů. Sklípek má kapacitu 20-25 osob. Prostory jsou vhodné pro konání různých setkání a menších oslav.

Pravidla ubytování

  1. Do penzionu je povolen vstup jen osobám řádně přihlášeným k ubytování. Tzn. těm, kteří předložili průkaz o totožnosti a předem uhradili pobyt, nikoliv jejich návštěvám. Ty jsou možné pouze po dohodě s provozovatelem penzionu předem. Osoby mladší 16 let mohou být ubytovány jen za přítomnosti dospělých, kteří je mají uvedeny v OP. Rodiče zodpovídají za bezpečnost svých dětí ve všech prostorách penzionu včetně venkovní části. Do penzionu nebudou vpuštěny osoby zjevně pod silným vlivem alkoholu či návykových látek.
  2. Užívání ubytovacích i venkovních prostor je povoleno jen osobám, které nejsou bacilonosiči, postiženi infekčními nebo parazitárními nemocemi, ani jim nebyl nařízen zvýšený zdravotní dozor nebo karanténa.
  3. Při ubytování obdrží host dva klíče – od hlavního vchodu a od pokoje. Jejich ztrátu je nutné uhradit. Za své osobní věci, cenné předměty a peníze si každý host odpovídá sám, stejně tak za své zdraví.
  4. Začátek ubytování je možný od 14:00 v den příjezdu (prosíme hosty, aby upřesnili hodinu příjezdu). Ukončení pobytu nejpozději do 10:00 v den odjezdu. Noční klid v penzionu je stanoven od 22.00 do 7.00 hodin. Vzhledem k umístění v zástavbě není penzion vhodný pro různé druhy hlučných nočních oslav a večírků.
  5. Všechny pokoje jsou nekuřácké a mají vlastní sociální zařízení (wc, sprcha, umývadlo). Kouření je povoleno v určených venkovních prostorách.
  6. Žádáme hosty, aby v penzionu udržovali čistotu, pořádek a šetřili vodou a energiemi. Ve všech prostorách penzionu je zakázáno používat vlastní elektrické spotřebiče mimo spotřebičů sloužících k osobní hygieně.
  7. Je zakázáno používat otevřeného ohně (např. svíčky, táboráky, apod.). Je zakázáno provádět činnosti, při kterých hrozí poškození či zničení vybavení penzionu. Za škody způsobené v penzionu odpovídá host v plném rozsahu.
  8. Stravování penzion neposkytuje. Pokoje jsou vybaveny varnou konvicí, ledničkou, nádobím, event. mikrovlnkou. V blízkosti penzionu je nákupní středisko, šest restaurací a hospůdek, další dvě prodejny potravin, cukrárna, vinotéka, apod.
  9. Každý host je povinen seznámit se a dodržovat ustanovení provozního a ubytovacího řádu a aktuálních bezpečnostních a hygienických opatření. Tato jsou umístěna na nástěnce při vchodu do penzionu a ve všech pokojích. Při jejich porušení má provozovatel právo ukončit pobyt bez náhrady.