Penzion

Penzion

Každý HOST je pro nás důležitý, proto nikoho neupřednostňujeme a budeme rádi, když si ke splnění svých potřeb a přání vyberete právě nás.

Vítání jsou u nás hosté, kteří přijeli jak na víkend či týden, tak na prázdninový, ozdravný, romantický nebo relaxační pobyt. Pobyt v klidu a soukromí u nás prožijí senioři, milovníci historie, vína a milovníci sportu. Ať už jde o pěší turistiku, cyklistiku, lyžování, rybaření atd. Jsme skvělou volbou rovněž pro každého na pracovní cestě, pro obchodní cestující, manažery i montéry.

Zkrátka, Penzion Na náměstí je ideálním místem pro všechny, kteří si chtějí užít klid a pohodu, nebo se jen potřebují dobře vyspat a nabrat nové síly.

Apartmán

V penzionu se nachází dvoupokojový apartmán s ložnicí / viz foto/, obývacím pokojem, vybavenou kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením. V obývacím pokoji jsou dvě válendy , rustikální postel a skříň, dvě klubová křesla, dvoukřeslo, konferenční stolek. Možnost televize a WIFI připojení jsou samozřejmostí. V kuchyňce nechybí kuchyňská linka, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba a nádobí. V apartmánu lze ubytovat celkem pět osob.

Ostatní pokoje

Kromě apartmánu nabízí penzion ubytování v 5 dalších pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo). Vybaveny jsou pohodlnými postelemi, skříněmi, stolem a židlemi. Navíc mají hosté k dispozici lednici, varnou konvici, mikrovlnnou troubu a nádobí, s možností televize a WIFI připojení.

Dvůr a humno

V penzionu se nachází rozsáhlé venkovní prostory /i zastřešené/ s příjemným posezením.

Vinný sklípek

Součástí penzionu je také malebný vinný sklípek, který slouží k posezení a degustaci vín od místních vinařů. Sklípek má kapacitu 20-25 osob. Prostory jsou vhodné pro konání různých setkání a menších oslav.

Pravidla ubytování

Do penzionu je povolen vstup jen osobám řádně přihlášeným k ubytování. Tzn. těm, kteří předložili průkaz o totožnosti a předem uhradili pobyt, nikoliv jejich návštěvám. Osoby mladší 16 let mohou být ubytovány jen za přítomnosti dospělých, kteří je mají uvedeny v OP. Rodiče zodpovídají za bezpečnost svých dětí ve všech prostorách penzionu včetně venkovní části.

Při ubytování obdrží uživatel dva klíče (od ulice a pokoje). Ztrátu klíčů, event.škodu je třeba uhradit. Za své osobní věci, cenné předměty a peníze si každý ubytovaný odpovídá sám, stejně tak za své zdraví.

Začátek ubytování je od 14.00 hod. (prosíme hosty, aby upřesnili hodinu příjezdu). Při ukončení pobytu opustí hosté pokoje do 10.00 hodin, pokud se předem nedohodli jinak. Noční klid v penzionu je stanoven od 22.00 do 7.00 hodin.

Všechny pokoje jsou nekuřácké a mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, umývadlo) a jsou vybaveny varnou konvicí, event. mikrovlnkou, ledničkou nebo minibarem a nádobím. Vybavení pokojů je zřejmé z fotogalerie a dalších sekcích vebových stránek.

Každý uživatel (ubytovaný) je povinnen udržovat ve všech prostorách penzionu čistotu a pořádek, dbát na to, aby neprotékala voda na WC, v nepřítomnosti osob netekla voda, nesvítila světla na pokojích a při příchodu ve večerních a nočních hodinách na dvoře (ZHASÍNAT).

Z bezpečnostních důvodů je zakázáno na pokojích kouřit, zapalovat svíčky, žehlit, používat otevřeného ohně – provádět jakoukoliv činnost, při které je nebezpečí znečistění, poškození, ničení zařízení a požáru. Rovněž nelze používat a spalovat naskládané dřevo na dvoře a v humně, které je jen pro potřeby majitele.
Za škody způsobené na majetku penzionu odpovídá host v plném rozsahu. V případě porušení těchto podmínek má ubytovatel právo ukončit pobyt bez náhrady.

Náš penzion není vhodný pro ubytování dětí do šesti let. Není vybaven kočárkárnou ani dětským koutkem, hřištěm, postýlkami, stoličkami atd.

STRAVOVÁNÍ penzion neposkytuje. Pokoje jsou vybaveny varnou konvicí event. mikrovlnkou, ledničkou a nádobím. 20 m od penzionu je dobře zásobené nákupní středisko (potraviny, ovoce, zelenina). Do 150 m se nachází restaurace Záložna , hotel Buchlovice s restaurací, snack bar U páva, hospůdka Na rynku a U Berchtolda, tržnice s bufetem, cukrárnou a prodejem vína a další obchod s potravinami otevřený denně od 7.00 do 20.00 hodin (za hotelem). Stravování je dále možné v restauraci U buchlovického zámku (vedle kostela), U maca (směr Buchlov, specialita slovenské halušky) a v Lovecké restauraci (2 km rekreační středisko Smraďavka).