UBYTOVACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY, STRAVOVÁNÍ

Každý HOST je pro nás důležitý, proto žádné neupřednostňujeme a budeme rádi, když si vyberou ke splnění svých potřeb a přání právě nás. Stejně tak vítáme a respektujeme všechny druhy ubytování a pobytů :

  • víkendový, týdenní (i delší), prázdninový, ozdravný, romantický, relaxační (lázeňské služby v okolí)
  • pro SENIORY, milovníky historie a pěší turistiky, vína, cyklisty, lyžaře, rybáře, pobyty adrenalinové (balonové létání), skupinové, vánoční i Silvestrovské
  • pro obchodní cestující, pracovníky, montéry, manažery
  • pro všechny, kteří si chtějí užít klid a pohodu, nebo se jen dobře vyspat a nabrat sil

Nicméně k tomu je třeba dodržovat následující p o d m í n k y:

Do penzionu je povolen vstup jen osobám řádně přihlášeným k ubytování. Tzn. těm, kteří předložili průkaz o totožnosti a předem uhradili pobyt, nikoliv jejich návštěvám. Osoby mladší 16 let mohou být ubytovány jen za přítomnosti dospělých, kteří je mají uvedeny v OP. Rodiče zodpovídají za bezpečnost svých dětí ve všech prostorách penzionu včetně venkovní části.

Při ubytování obdrží uživatel dva klíče (od ulice a pokoje). Ztrátu klíčů, event.škodu je třeba uhradit. Za své osobní věci, cenné předměty a peníze si každý ubytovaný odpovídá sám, stejně tak za své zdraví.

Začátek ubytování je od 14.00 hod. (prosíme hosty, aby upřesnili hodinu příjezdu). Při ukončení pobytu opustí hosté pokoje do 10.00 hodin, pokud se předem nedohodli jinak. Noční klid v penzionu je stanoven od 22.00 do 7.00 hodin.

Všechny pokoje jsou nekuřácké a mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, umývadlo) a jsou vybaveny varnou konvicí, event. mikrovlnkou, ledničkou nebo minibarem a nádobím. Vybavení pokojů je zřejmé z fotogalerie a dalších sekcích vebových stránek.

Každý uživatel (ubytovaný) je povinnen udržovat ve všech prostorách penzionu čistotu a pořádek, dbát na to, aby neprotékala voda na WC, v nepřítomnosti osob netekla voda, nesvítila světla na pokojích a při příchodu ve večerních a nočních hodinách na dvoře  (ZHASÍNAT).

Z bezpečnostních důvodů je  zakázáno na pokojích kouřit, zapalovat  svíčky, žehlit, používat otevřeného ohně – provádět jakoukoliv činnost, při které je nebezpečí znečistění, poškození, ničení zařízení a požáru. Rovněž nelze používat a spalovat naskládané dřevo  na dvoře a v humně, které je jen pro potřeby majitele.
Za škody způsobené na majetku penzionu odpovídá host v plném rozsahu. V případě porušení těchto podmínek má ubytovatel právo ukončit pobyt bez náhrady.

Náš penzion není vhodný pro ubytování dětí do šesti let. Není vybaven kočárkárnou ani dětským koutkem, hřištěm, postýlkami, stoličkami atd.

STRAVOVÁNÍ  penzion neposkytuje. Pokoje jsou vybaveny varnou konvicí event. mikrovlnkou, ledničkou a nádobím. 20 m od penzionu  je dobře zásobené nákupní středisko (potraviny, ovoce, zelenina). Do 150 m se nachází restaurace Záložna , hotel Buchlovice s restaurací, snack bar U páva, hospůdka Na rynku a U Berchtolda, tržnice s bufetem, cukrárnou a prodejem vína a další obchod s potravinami otevřený denně od 7.00 do 20.00 hodin (za hotelem). Stravování je dále možné v restauraci U buchlovického zámku (vedle kostela), U maca (směr Buchlov, specialita slovenské halušky) a v Lovecké restauraci (2 km rekreační středisko Smraďavka).